o firmie


Szanowni Klienci,

Początek naszej aktywności gospodarczej rozpoczął się w 1999 roku. Impulsem do powstania firmy była potrzeba dostarczenia wysokiej jakości produktów elektroniki użytkowej (Consumer Electronics) do największych sieci detalicznych działających na rynku polskim oraz rynkach Europy Centralnej. Sukces jaki odnieśliśmy w ciągu 14 lat jest wynikiem umiejętności odczytywania potrzeb klientów, badania rynku oraz poszukiwania najlepszych produktów wśród marek i producentów na całym świecie. Jako bezpośredni importer bierzemy na siebie odpowiedzialność związaną z wprowadzeniem towaru na polski obszar celny wraz z pozyskaniem wszystkich niezbędnych certyfikatów oraz oznaczeń. Dbamy nie tylko o dobór odpowiednich produktów i ich cen, ale również o dostępność i terminowość dostaw oraz usługi posprzedażne (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny). Wspieramy akcje marketingowe naszych klientów oraz sami organizujemy działania PR.

Nasza działalność od początku skupiona jest na najwyższej jakości świadczonych usług oraz długofalowej koncepcji współpracy. Do grona Klientów którzy nam zaufali, zaliczamy takie firmy jak: Selgros, Auchan Polska, Tesco Polska, Tesco UK, Real Polska, Kaufland Polska, Biedronka, Neonet S.A., Domex S.A. (Avans i Mediaexpert) i wiele innych renomowanych firm dystrybucyjnych.

Przestrzeganie w biznesie najwyższych kryteriów etycznych stanowi fundament naszego rozwoju i jest gwarantem uzyskania wspólnych korzyści. Będziemy zaszczyceni jeśli zdecydujecie się Państwo na współpracę z naszą firmą.


Real Logo logo domex logo kaufland  logo me  logo-auchan
 logo neonet  logo av    biedronka nowe logo  selgros-logo  Tesco-Logo
DMC Firewall is a Joomla Security extension!