Regulamin

Niniejszy Regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie www.elektroatut.pl.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w niniejszym regulaminie.

1. Sklep internetowy działający pod adresem www.elektroatut.pl prowadzony jest przez Unico Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pruszczu Gdańskim 83-000, przy ul. Kossaka 6 lok. 9. Spółka jest zarejestrowana pod nr KRS 0000048121. Spółka posiada NIP 593-22-56-640 oraz Regon 192076563.

2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem serwisu internetowego www.elektroatut.pl.

3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.elektroatut.pl są oryginalne, fabrycznie nowe oraz wolne od wszelkich wad fizycznych i prawnych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu.

4. W przypadku zainteresowania zakupem towarów w ilości powyżej 2 sztuk danego asortymentu prosimy o bezpośredni kontakt z informacją handlową pod numerem telefonu podanym na stronie www.elektroatut.pl.

5.Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym na stronie www.elektroatut.pl są wyrażone w złotych polskich. Ceny produktów prezentowane na stronach sklepu www.elektroatut.pl. zawierają 23% lub 8% podatku VAT. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep www.elektroatut.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do sklepu oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu.

6. Klient ma możliwość do poniższej formy płatności za zamówione towary:

  • przedpłata przelewem bankowym na konto sklepu.
  • płatność gotówką przy odbiorze osobistym z naszego magazynu.

Unico Sp. z o.o. może ustalić z klientem inne, szczególne warunki i formy płatności

7. W przypadku płatności przelewem bankowym Klient ma 3 dni od dnia złożenia zamówienia na dokonanie wpłaty na konto bankowe sklepu – w przypadku niedotrzymania tego terminu, realizacja zostaje przerwana, a zamówienie anulowane.

8. Zamówienie przechodzi do realizacji po przesłaniu do klienta potwierdzenia złożenia zamówienia. Zamówienia zostaną zrealizowane tylko w przypadku dostępności towaru w magazynie lub u naszych dostawców. Jeżeli brakuje części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i może podjąć decyzję o sposobie jego dalszej realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia, Sklep niezwłocznie zwróci klientowi wpłatę.

9. Terminy realizacji zamówienia: W przypadku płatności przelewem termin realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze i jest liczony od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto www.elektroatut.pl. W przypadku odbioru osobistego towar może być wydany następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia (lub w przypadku przedpłaty, po jej zaksięgowaniu). Czas realizacji zamówienia nie uwzględnia dni wolnych od pracy.

10. Zamówiony towar wysyłany jest kurierem. Koszt przesyłki ponosi Klient. Termin otrzymania przesyłki przez Klienta równa się sumie czasu wysyłki ze sklepu www.elektroatut.pl oraz czasu dostawy. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe z uchybień przewoźnika.

11. W okresie 10 dni od dnia dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy. W przypadku chęci skorzystania z prawa zwrotu, towar w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością oraz wypełnionym formularzem należy przesłać na adres nadawcy przesyłki. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie jeśli nie będzie nosił jakichkolwiek śladów użytkowania. Zapłata zostanie zwrócona przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Zwrot towaru odbywa się na koszt Klienta. Nie przyjmujemy paczek pobraniowych! Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie – w szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy taśmy są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i sporządzić protokół szkód oraz jak najszybciej skontaktować się z obsługą sklepu. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze i posiadanie potwierdzenia zgłoszenia tego faktu pracownikowi firmy kurierskiej jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

12. W razie niezgodności towaru z zamówieniem lub reklamacji, klient powinien skontaktować się ze Sklepem drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefoniczną pod nr tel. +48 58 773 10 81 lub korespondencyjnie na adres podany w pkt 1. w celu ustalenia sposobu wymiany lub naprawy towaru.

13. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu www.elektroatut.pl  są przetwarzane wyłącznie przez Unico Sp. z o.o. i wykorzystywane wyłącznie w celach: - Realizacji sprzedaży - Informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.elektroatut.pl - wyłącznie na żądanie klienta. Każdy klient po zalogowaniu się do sklepu ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać.

14. Podmiot prowadzący Sklep nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w korzystaniu ze Sklepu internetowego zaistniałe z przyczyn technicznych (konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu, etc) lub innych od niego niezależnych. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia w sklepie internetowym pod adresem www.elektroatut.pl  i obowiązuje przez czas nieoznaczony. Podmiot prowadzący sklep zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie z chwilą ich opublikowania (zamieszczenia) na stronie sklepu, w związku z czym Klient jest zobowiązany do bieżącej weryfikacji jego postanowień.

Our website is protected by DMC Firewall!