ledeshi

Nasza marka. Ledeshi jest firmą założoną w 1991 roku i specjalizującą się w produkcji lamp LED. Projektowanie, testowanie, montaż lamp, jak i produkcja własnych zasilaczy elektronicznych oraz układów sterowania odbywa się w jednej fabryce. Ledeshi posiada najnowocześniejszą linię produkcyjną oraz własne laboratorium pomiarowe zdolne do przeprowadzania wszelkich testów gotowych produktów.

Moda i technologia. Cechą wyróżniającą produkty marki Ledeshi jest wyjątkowe wzornictwo, które przyciąga uwagę i eksponuje zaawansowane technologie wykorzystane w produkcji. Najwyższa jakość materiałów połączona z dokładnym montażem dają oszałamiający efekt w postaci nietuzinkowego produktu.

Długowieczność. Oświetlenie LED, w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, korzysta z bardzo skomplikowanych i zaawansowanych technologii. Dobra lampa LED, to nie tylko nowoczesne diody SMD umieszczone na płytce drukowanej, ale przede wszystkim układ sterujący i zasilający, które gwarantują realną długowieczność całego produktu. Newralgicznym elementem lamp LED jest skuteczne odprowadzanie ciepła powstałego w całym układzie. Naszą chlubą jest projektowanie lamp w taki sposób, aby nigdy w żadnych warunkach nie nastąpiło przegrzanie i – co za tym idzie – zmniejszenie wydajności lub żywotności produktu. Nasi inżynierowie wkładają mnóstwo wysiłku w ten aspekt.

Bezproblemowa instalacja. Nowocześnie wyglądająca lampa zbudowana z najlepszych materiałów oraz dająca przyjemne światło przy niskim poborze energii jest efektem końcowym naszej pracy. Nie mniej ważne są jednak montaż i instalacja oświetlenia. Ledeshi projektuje lampy, których montaż i serwisowanie są dziecinnie proste i nie wymagają specjalistycznych narzędzi. Modułowa konstrukcja pozwala na dwuetapową instalację która eliminuje ryzyko uszkodzenia widocznych elementów.

Różnorodność. W niektórych lampach Ledeshi stosujemy specjalnie zaprojektowane dyfuzory, które „zmiękczają” i rozpraszają światło, nadając pomieszczeniu bardziej stonowany klimat. Inne produkty generują nowoczesne chłodniejsze światło sprzyjające efektywnej pracy i nie powodujące zmęczenia wzroku.

Rzetelność. W specyfikacjach technicznych lamp Ledeshi podajemy realne wartości strumienia świetlnego mierzone na różnych wysokościach pomieszczenia pod lampą. Każdy użytkownik ma możliwość dobrania odpowiedniego produktu do swoich potrzeb bez obaw o jego niedoświetlenie.

Ekologia. Stosując lampy Ledeshi przyczyniasz się do ochrony środowiska poprzez znacznie zmniejszenie zużycia energii w stosunku do uzyskanego efektu. Ale oprócz tego oferujemy Ci produkt, do którego wytworzenia nie wykorzystano szkodliwych substancji i pierwiastków ciężkich oraz który został zapakowany w karton wykonany z materiałów recyklingowanych. Oczywistym jest, że światło LED nie generuje promieniowania UV, nie drga, nie ma natury falowej i nie zniekształca kolorów oświetlanych obiektów. Zużyte lampy Ledseshi nie wymagają utylizacji.

Koszt. Wybór lamp Leseshi to inwestycja w przyszłość, ochrona przyrody, emanacja dobrego gustu, bezproblemowość użytkowania, zdrowie i dobre samopoczucie użytkowników oraz oszczędność teraz (bardzo konkurencyjne ceny produktów) i w przyszłości (znacznie mniejsze rachunki za prąd).