opis-fairlux

Żarówki Fairlux wyróżniają się spośród podobnych produktów dostępnych na rynku tym, że są od początku projektowane przez inżynierów firmy Fairlux i wytwarzane na Tajwanie z najlepszych komponentów. Do sterowania wykorzystywane są układy marki Cree, uważane za jedne z najlepszych na świecie. Opatentowana przez Fairlux technologia pozwala osiągnąć wartość strumienia świetlnego nawet ponad 100 lm z każdego Wata mocy żarówki. Taki rezultat nie został osiągnięty poprzez podwyższenie wartości prądu (częsta praktyka stosowana przez wielu niesolidnych producentów, prowadząca do znacznego zmniejszenia żywotności żarówki) ale poprzez zastosowanie innowacyjnego sterownika oraz najlepszych diod SMD.


Jednym z najważniejszych czynników decydujących o żywotności żarówki LED jest odprowadzanie ciepła. Ten aspekt – często lekceważony w tanich żarówkach – ma wpływ na opłacalność zakupu takiego produktu. Fairlux stawia ogromny nacisk na kwestię rozkładu temperatury w swoich produktach na etapie projektowania oraz doboru materiałów. Nasze żarówki utrzymują niską temperaturę podczas pracy, co można sprawdzić dotykiem nie ryzykując poparzenia.


Generowanie światła poprzez diody SMD jest tym łatwiejsze, im zimniejszy jego kolor chcemy uzyskać. Przy cieplejszych barwach (3000K) często pojawiają się zanieczyszczenia światła barwami zielonymi. W naszej szerokości geograficznej przyzwyczajeni jesteśmy jednak do światła ciepłego i takiego oczekujemy od nowoczesnych żarówek. Z tego powodu Fairlux w swoich produktach stosuje tylko najlepsze diody SMD LED, których temperatura światła jest stała  bez zanieczyszczeń innym barwami i odpowiada tej podanej w specyfikacji na opakowaniu. Wybierając nasz produkt wiesz, że otrzymasz to, czego oczekujesz.


Nowoczesna żarówka LED to skomplikowany produkt będący wynikiem zastosowania najlepszych komponentów oraz ich optymalnego zestrojenia. W ofercie Fairlux nie znajdziesz wyjątkowo tanich (tzw. marketowych) źródeł światła, do których produkcji użyto przestarzałych niskowydajnych diod spakowanych gęsto na małej powierzchni w celu wygenerowania przyzwoitego światła. Fairlux stawia na jakość i innowacyjność. Od konstrukcji trzonka (odpowiedni stop aluminium połączony z ceramiką), poprzez aluminiowe użebrowanie, układy sterujące, aż po wysokowydajne diody SMD - to gwarantuje nam otrzymanie nowoczesnego i energooszczędnego produktu, który zastąpi tradycyjną żarówkę w naszym życiu.